Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Stolarz Budowlany

Firma: Naturcasas Bioclitec S.L. miejsce pracy: Sentmenat (Barcelona)

Ogłoszenie numer: 6738333, z dnia 2022-03-22

Naturcasas Bioclitec S.L.

Naturcasas  Bioclitec S.L. spanish company placed in Sentmenat (Barcelona), the project was created as an alternative solution for property market. A base for this alternative is sustainability architecture – from one hand a search for innovation and architectonic beauty from the other hand a balance between nature and a human being. Only unique qualities given by wood are able to fulfil this mission.

We are young, dynamic and open minded company. We cooperate only with experienced producers and professionals with long work tradition. We provide the highest standards of client service and deliver a highest quality product.

Stolarz Budowlany

Miejsce pracy: Hiszpania / Sentmenat (Barcelona)

Nr Ref.: 08181

Opis stanowiska

Potrzebujemy Stolarz Budowlany do pracy w regionie Barcelony, z co najmniej 5-letnim doświadczeniem, przy budowie budynków mieszkalnych w systemie szkieletowym. Nasze projekty są projektowane przez architektów, dlatego ważna jest umiejętność czytania i rozumienia rysunków.

Powinien wykonywać następujące zadania:

  • Przeczytaj i zinterpretuj szkice lub plany w celu określenia specyfikacji i obliczenia wymagań projektowych.
  • Poprowadź zespół 4 osób Stolarz drugi i Pionki.
  • Zmierz, oszacuj, wybierz i przygotuj zapotrzebowanie na materiały.
  • Montuj i używaj rusztowań, gdy wymaga tego wysokość.
  • W razie potrzeby korzystaj ze środków bezpieczeństwa.
  • Buduj i montuj konstrukcje drewniane według projektu (belki, ściany szkieletowe, podłogi, dach itp.)
  • Cięcie, kształtowanie, łączenie i montowanie drewna w razie potrzeby za pomocą kotew metalowych.
  • Umieszczenie elementów izolacyjnych, paroizolacji i hydroizolacji.
  • Montaż okien i drzwi.
  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych.
  • Listwowanie.
  • Prace wykończeniowe.
  • Prace przy kledningu (siding).

Wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe domów drewnianych w konstrukcji szkieletowej lub balowej.
  • Dostępność godzinowa i możliwość natychmiastowego włączenia.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Wysoko ceniona będzie wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki i murarstwa.
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych.
  • Komunikatywna znajomość język hiszpański lub angielskiego jest mile widziane.

Oferujemy

  • Praca na pełen etat.
  • Umowa o pracę (szacowany czas trwania 5 miesięcy).
  • Ubezpieczenie.
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia.
  • Odpowiedzialność prawna pracodawcy na wszystkich rynkach.
  • Natychmiastowa inkorporacja.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pokrycie kosztów dojazdu do i z pracy.
  • Zapewniamy zakwaterowanie.
  • Zapewniamy transport.
  • Dbamy o bezpieczeństwo na budowie.

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-03-2022
Wyświetleń: 425