O nas

Praca w Hiszpanii – dlaczego warto?

Bogata kultura, wyśmienita kuchnia, słońce i piaszczyste plaże stale przyciągają na Półwysep Iberyjski turystów z całej Europy i świata. Hiszpania to jednak nie tylko lubiany kierunek turystyczny, ale też kraj, gdzie można znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę.

Co ważne, jeśli chodzi o zatrudnienie, kwestie podatkowe i świadczenia socjalne, Polacy są traktowani na równi z Hiszpanami – mamy takie same prawa, a otwarte granice wewnątrz Unii Europejskiej umożliwiają podejmowanie pracy bez żadnych dodatkowych zezwoleń. Wystarczy dopełnić kilku formalności na miejscu.

Pracahiszpania.pl – wygodne narzędzie do poszukiwania pracy

Pracahiszpania.pl to duża internetowa baza ogłoszeń, w której znajdziesz tylko aktualne oferty pracy od hiszpańskich przedsiębiorstw oraz agencji pośrednictwa pracy. Dlaczego warto skorzystać właśnie z tego portalu? Aby znaleźć zatrudnienie w Hiszpanii, nie trzeba przeglądać dziesiątek stron, polskich i obcojęzycznych witryn. Nie musisz sprawdzać ich legalności i tego czy na pewno są bezpieczne. U nas masz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu. Za pośrednictwem strony możesz również skontaktować się z pracodawcą i przesłać mu swoje CV. Wystarczy, że klikniesz "Aplikuj teraz".

Nasze atuty

Na pracahiszpania.pl znajdują się propozycje pracy pogrupowane wg obszarów zawodowych. Możesz przeglądać je, począwszy od najnowszych bądź najpopularniejszych. Z nami poszukiwanie pracy jest proste i bezproblemowe. Do korzystania z portalu zapraszamy także pracodawców. Ogłaszanie się na pracahiszpania.pl jest darmowe, a oferty pracy dodaje się dosłownie w trzech krokach.