Jak wybrać nowe okna?

Potrzebujesz okien realizujących wysokie normy bezpieczeństwa i energooszczędności? Firma FIX z Wrocławia jest jednym z ważnych dostawców tego typu produktów na terenie województwa dolnośląskiego. 
W naszej ofercie znajdują się okna wykonane z PCV, aluminiowo-drewniane i drewniane, które montujemy w ramach technologii illbruck MOWO. Prekursorski proces montowania okien w ociepleniu zadebiutował na rynku w 2012 roku. Teraz skutecznie zdobywamy wielu zadowolonych z tej swoistej funkcjonalności odbiorców. Technikę tą bez problemu można zastosować w przypadku okien uchylno-rozwiernych oraz przesuwnych drzwi tarasowych. 
Firma FIX z Wrocławia jako jedna z niewielu wprowadza tę metodę, zapewniając hermetyczność połączenia stolarki okiennej ze ścianami budynku, co ma wielkie znaczenie przede wszystkim w przypadku tworzenia domów pasywnych oraz energooszczędnych.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty pionierskiego montażu współpracujemy z renomowanymi producentami okien tj. Vetrex Okna Premium, Okna Słowińscy.
Ponadto służymy kompetentnym doradztwem, dzięki któremu konkretny wybór okien stanie się tym najbardziej precyzyjnym.

Potrzebujesz okien realizujących wysokie normy bezpieczeństwa i energooszczędności? Firma FIX z Wrocławia jest jednym z ważnych dostawców tego typu produktów na terenie województwa dolnośląskiego. W naszej ofercie znajdują się okna wykonane z PCV, aluminiowo-drewniane i drewniane, które montujemy w ramach technologii illbruck MOWO. Prekursorski proces montowania okien w ociepleniu zadebiutował na rynku w 2012 roku. Teraz skutecznie zdobywamy wielu zadowolonych z tej swoistej funkcjonalności odbiorców. Technikę tą bez problemu można zastosować w przypadku okien uchylno-rozwiernych oraz przesuwnych drzwi tarasowych. Firma FIX z Wrocławia jako jedna z niewielu wprowadza tę metodę, zapewniając hermetyczność połączenia stolarki okiennej ze ścianami budynku, co ma wielkie znaczenie przede wszystkim w przypadku tworzenia domów pasywnych oraz energooszczędnych.Aby uzyskać najlepsze rezultaty pionierskiego montażu współpracujemy z renomowanymi producentami okien tj. Vetrex Okna Premium, Okna Słowińscy.Ponadto służymy kompetentnym doradztwem, dzięki któremu konkretny wybór okien stanie się tym najbardziej precyzyjnym.

Więcej o wyborze wysokiej klasy okien: dodatkowe dane fixokna.pl